pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 sierpnia 2014
  • 18 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1232

Warsztaty dancehall w Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj

Za nami:

Brave Up w Pszczynie zaprasza na warsztaty dancehall z Gosią, która zaraża ludzi swoją pasją, stawia na rozwój i doskonałość w ruchu.

Energiczna, wyjątkowa i niepowtarzalna osobowość instruktorki sprawia, że ludzie bardzo dobrze czują się na zajęciach i każda minuta tańca to duża dawka pozytywnej energii i przyjemności.

Zajęcia zdominowane są przez dziewczyny, jednak do wzięcia udziału zapraszamy również chłopców, zwłaszcza, że dancehall/ragga to taniec stworzony przez mężczyzn. Dancehall to taniec pochodzący z Jamajki. Jego twórcą był Gerald Levy -znany jako Mr. Wacky oraz Bogle. Jego nietypowe, płynne ruchy do muzyki dancehall zawojowały świat, a sam Bogle stał się królem tancerzy dancehallu. Charakter dancehallu zależy od idei, którą chcemy przekazać oraz od płci tancerza. Ten styl, to nie tylko szejki, czyli trzęsienie pupą, ale przede wszystkim ogromna liczba kroków, które każdy szanujący się tancerz dancehallu powinien znać.

BRAVE UP


Poza nauką kroków, ich nazw oraz choreografii do energetycznej muzyki jamajskich wykonawców, zajęcia te rzeźbią i wzmacniającą mięśnie poszczególnych partii ciała, rozwijają siłę, gibkość, uczą poczucia rytmu, feelingu jamajskiego, płynności ruchów, świadomej pracy na ciałem i umysłem, a także zapewniają intensywny stretching. Dynamiczne i żywiołowe tempo zajęć pozwoli oderwać się nieco od rzeczywistości - w końcu w ten sam sposób, czyli poprzez taniec, radzą sobie z codziennymi problemami rodowici Jamajczycy.

Po pierwszych zajęciach już nigdy nie będzie tak samo! Poznaj magiczny świat pełny pasji i emocji!

KIEDY : 18 sierpnia - poniedziałek 17.00 - 19.00
GDZIE: BRAVE UP , Pszczyna ul. Słowackiego 63
KOSZT: 15 zł
POZIOM: otwarty


Więcej informacji oraz zapisy pod numerem: 512-090-512.

BRAVE UP

43-200 Pszczyna
ul. SŁOWACKIEGO 63

tel. 512-090-512REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj