pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 6 sierpnia 2014
  • 26 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1994

Wycieczka w Tatry Słowackie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej
zaprasza na wycieczkę górską w Zachodnie Tatry Słowackie - Rohacz Płaczliwy - 2126 m.n.p.m.

Podróżnicy wyruszą 31 sierpnia o godzinie 5.00 z pod Hotelu PTTK przy ul.Bogedaina 16. Czas przejścia bez odpoczynku wynosi 7,5 godziny. Długość trasy to 19 km, a przewyższenie: 1106 m.

Trasa obejmuje: Dolina Rohacka (1020 m n.p.m.) - Bufet Rohacki (Czarna Młaka) - Smutna Przełęcz - Szczyt Rohacza Płaczliwego (2126 m n.p.m.) - droga powrotna tym samym szlakiem na parking pod Brestową. Wybitny szczyt w "orlej perci" Tatr Zachodnich Słowackich wymagający sprawności ruchowej i obycia ze skałą. Szczyt ten wznosi się nad trzema dolinami, jest więc wspaniałym punktem widokowym.

Koszt wycieczki wynosi 60 złotych (członkowie PTTK z opłaconą składką za rok 2014) oraz 67 złotych (pozostali uczestnicy). Cena obejmuje przejazd autokarem, opiekę pilota/przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 40 osób.

Zapisy do 27 sierpnia lub do wyczerpania miejsc w Biurze Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel.032 449-11-23.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj