pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 lipca 2014
  • 5 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1290

Funny English 3 dla dzieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma D-A-C-H" podaj

Za nami:

Szkoła językowa D-A-C-H zaprasza na cykl warsztatów językowych. Te zajęcia to wspaniała okazja, by w bajecznym towarzystwie nauczyć się języka angielskiego.

Temat 3 " Pussycat Psotek" Podróż w świat zwierzątek i członków rodziny.

"Cześć. Nazywam się Pussycat Psotek i jestem małym kotkiem, który zabierze Cię w niezapomnianą podróż po świecie moich przyjaciół- zwierzątek i członków rodziny. Ciekawe, czy rozpoznasz po odgłosie, jakie zwierzątka będziemy spotykać? Moja wędrówka składa się z 12 stacji. Na każdej z nich poznamy kogoś wyjątkowego i zabawnego. Na każdej stacji będą figle i żarty. Odwiedzimy zwierzątka wiejskie, zatańczymy z kogutami, zapukamy do osiołka i..."

Podróż w krainę zwierzątek z językiem angielskim jest świetną nauką w połączeniu z zabawą. Dzieci poznają nowe słówka, które następnie będą ćwiczyć w trakcie zabaw, piosenek i tańców. Dzięki temu dzieci będą miały możliwość rozwijania swoich zainteresowań oraz zdolności językowych.

Funny English 3 dla dzieci - 5.08.2014


Zajęcia odbędą się we wtorek 5 sierpnia od godziny 16.00 do 17.00 dla grupy 5-7 lat. Koszt udziału wynosi 20 złotych.

Zapisów można dokonywać wyłącznie telefonicznie pod numerem 605-909-765 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-15.30
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nauka angielskiego będzie kolorowa, kreatywna i zabawna na 100%.

Zapraszamy na przygodę z językiem angielskim, podczas której wprowadzimy dzieci w cudowny świat języka angielskiego wypełniony piosenkami, rymami, konkursami oraz nagrodami.REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Firma D-A-C-H

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma D-A-C-H" podaj