pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 lipca 2014
  • 23 lipca 2014
  • wyświetleń: 1712

Wycieczka w Beskid Wyspowy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę górską na Mogielicę (1170 m.n.p.m.) - najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego.

Wyjazd w niedzielę 27 lipca o godzinie 5.00 sprzed hotelu PTTK przy ulicy Bogedaina 16.

Trasa obejmuje: Przełęcz Chyszówki (697 m. n. p. m.) - Szczyt Mogielica (wieża widokowa) - Polana Wały (baza namiotowa) - Jasień - Łętowe. Czas przejścia wynosi około 5,5 godziny, suma podejść to 800 metrów, długość trasy - 17,5 kilometra.

Koszt wyjazdu wynosi 62 złote - Członkowie PTTK Ziemi Pszczyńskiej z opłaconą składką za 2014 rok, zaś osoby niezrzeszone zapłacą 67 złotych. Cena obejmuje opiekę pilota na trasie dojazdowej i powrotnej, przewodnika górskiego na trasie pieszej, przejazd busem, ubezpieczenie NNW.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki.

Zapisy do 23 lipca lub do wyczerpania miejsc. Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób. Zapisy przyjmowane są w Biurze Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel.032 449-11-23.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj