pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 lipca 2014
  • 30 września 2014
  • wyświetleń: 5217

Zajęcia jogi w Centrum Kultury

2 września w Pszczyńskim Centrum Kultury oraz 3 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Goczałkowicach rozpocznie się kolejny już cykl zajęć jogi. Początek nowego roku szkolnego warto wykorzystać i wraz z nim rozpocząć praktykę jogi.

Zajęcia odbywają się we wtorki (PCKul) oraz środy (GOK) o godzinie 19.00 i trwają 1,5 godziny. Warsztaty prowadzone są w taki sposób, by w każdej chwili mogły dołączyć do nich osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z asanami.

Warto mieć na uwadze, że joga jest szczególnie korzystna dla osób, które mają problemy z kręgosłupem (zwyrodnienia, bóle). Dzięki systematycznym ćwiczeniom, które uelastyczniają kręgosłup i wzmacniają mięśnie grzbietu, brzucha i nóg dość szybko można odczuć poprawę w tym obszarze.

Zajęcia jogi w Pszczyńskim Centrum Kultury · fot. Anna i Jacek Bieniek


Życie w ciągłym napięciu i stresie wywołuje wiele chorób, stan relaksu, w jaki wprowadzają nas ćwiczenia jogi może tym chorobom zapobiegać. Na zajęciach uczestnicy uczą się też pracy z oddechem, co w codziennym życiu można wykorzystać do szybkiego rozładowania stresu.

Jogę z powodzeniem można ćwiczyć w każdym wieku! Więcej informacji u prowadzącej Kingi Ratajczak pod numerem 501-570-806 lub pod adresem: kinga_ratajczak@wp.pl.

Na zajęcia należy zabrać ze sobą matę.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.