pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 6 lipca 2014
  • 12 lipca 2014
  • wyświetleń: 3255

TV: 12 mln kroków przez Europę

Dzięki pieszym wędrówkom mamy więcej czasu na poznanie odwiedzanych miejsc, kultur oraz ludzi. Łukasz Supergan nie zwiedza dużych miast przyciągających licznymi atrakcjami turystycznymi, piechotą przemierza prowincje, które poznaje "od podszewki".

W 2013 roku nasz bohater rozpoczął realizowanie długodystansowych pieszych wędrówek. Pierwszą z tak zrealizowanych podróży było przejście pieszo 4000 km z Warszawy do hiszpańskiego Santiago de Compostela. Zaś ostatnim projektem była zimowa wędrówka 841-kilometrowym głównym szlakiem Karpat Słowackich. Obejrzyj nasz materiał wideo i dowiedz się, ile par butów zużywa się podczas takiej wędrówki i jak taka przygoda wpłynęła na dalsze życie Łukasza Supergan.---

Pszczyńskie spotkania z przygodą to cykl wywiadów, nakręconych podczas imprezy o tej samej nazwie. Na wydarzeniu organizowanym przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu co roku gromadzą się wyjątkowe i interesujące osoby. Każda z nich ma niecodzienną pasję oraz osiągnięcia, o których mówi cała Polska.

Raku, Wojtek, BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.