pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 30 czerwca 2014
  • 5 lipca 2014
  • wyświetleń: 2805

TV: spacerówką dookoła świata

Rodzice i dwójka dzieci: jedno w wieku 2 lat, a drugie zaledwie 7-miesięczne. To skład ekipy, która w listopadzie ubiegłego roku wróciła z blisko rocznej wyprawy dookoła świata.

Anna Kaczmarek i Daniel Wasyliszyn wraz z dziećmi spędzili dwa miesiące w Nowej Zelandii, potem próbowali przejechać przez środek Australii trasą z Sydney do Perth, następnie Indonezja, Singapur, Malezja, Tajlandia, a dalej 52-godzinny lot z Bangkoku do Buenos Aires. W Ameryce Południowej i Środkowej zwiedzili Argentynę, Boliwię, Peru, Ekwador i Kolumbię.

Podróżnicy po powrocie stwierdzili, że nic nie jest w stanie bardziej zbliżyć rodziny niż taka wyprawa. Dowiedz się więcej na ich temat oglądając nasz materiał wideo.---

Pszczyńskie spotkania z przygodą to cykl wywiadów, nakręconych podczas imprezy o tej samej nazwie. Na wydarzeniu organizowanym przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu co roku gromadzą się wyjątkowe i interesujące osoby. Każda z nich ma niecodzienną pasję oraz osiągnięcia, o których mówi cała Polska.

Raku, Wojtek, BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.