pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 13 czerwca 2014
  • 24 czerwca 2014
  • wyświetleń: 3099

Pogoda na suma w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Za nami:

Chcesz oderwać się od codzienności i przenieść się w świat zabawy, śmiechu i kolorów? Przyjdź na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju do Hali Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach.

pogoda na suma


We wtorek 24 czerwca o godzinie 20.00 Kabaret Moralnego Niepokoju zaprezentuje program pt. "Pogoda na suma". Składa się on z najnowszych, nieprezentowanych jeszcze w telewizji utworów. Widzowie przeżyją próbę generalną spektaklu, podczas której aktorzy zmęczeni występami w reklamach na potęgę mylą kwestie, przyjrzą się Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012 i zwiedzą mieszkanie nuworysza z nim w roli przewodnika.

Całość uzupełnią piosenki starannie zaaranżowane przez Orkiestrę Moralnego Niepokoju. Na koniec nie zabraknie bisów - a tam największe przeboje. Czas trwania programu to 100 minut.

Bilety w cenie 50 złotych do nabycia w kasach Gminnego Ośrodka Kultury oraz Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach, a także na stronie www.biletynakabarety.pl

BM / pless.pl
źródło: GOK Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj