pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 13 czerwca 2014
  • 16 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2977

TV: szkoła przetrwania w Amazonii

Życie w zgodzie z naturą, z daleka od cywilizacyjnych wygód zmusza do sprawdzenia swoich możliwości. Zarówno tych fizycznych, jak i psychicznych. Emil Witt dał radę, wytrzymał dwa miesiące z daleka od cywilizacji, miesiąc bez telefonu.

Emil Witt dużo ćwiczył w polskich lasach oraz w bazie wojskowej pod Poznaniem. Jednak tak naprawdę było to nikłe przygotowanie w starciu z rzeczywistością Amazonii, gdzie na każdym kroku człowiek ociera się o śmierć. Sprawdź, jak nasz bohater poradził sobie z tym przedsięwzięciem oglądając nasz materiał wideo.Pszczyńskie spotkania z przygodą to cykl wywiadów, nakręconych podczas imprezy o tej samej nazwie. Na wydarzeniu organizowanym przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu co roku gromadzą się wyjątkowe i interesujące osoby. Każda z nich ma niecodzienną pasję oraz osiągnięcia, o których mówi cała Polska.

Raku, Wojtek, BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.