pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 3 czerwca 2014
  • 24 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2959

Wycieczka na Koprowy Wierch

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Lubisz chodzić po górach? Masz odpowiedni sprzęt i chcesz się sprawdzić na długiej trasie pod okiem przewodnika? Zapisz się na wycieczkę organizowaną przez Koło Przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

Wysokie Tatry Słowackie: Koprowy Wierch 2367 m n.p.m to cel wycieczki zaplanowanej na 29 czerwca. Wyjazd o godzinie 4.45 spod Hotelu PTTK w Pszczynie.

Trasa obejmuje Szczyrbskie Jezioro - Schronisko Nad Poprackim Jeziorem - Wyżnia Koprowa Przełęcz 2180 m.n.p.m. - Koprowy Szczyt - droga powrotna tym samym szlakiem.

Proponujemy jedną z klasycznych dróg tatrzańskich. Szlak piękny widokowo i ciekawy jako poglądowa lekcja geografii gór wysokich. Szczyt wznosi się na skraju wielkiego obszaru rezerwatowego i słynie z rozległych widoków.

Czas przejścia bez odpoczynku: 7 godzin
długość trasy: 19,4 km
przewyższenie: 1137 m

Koszt wycieczki wynosi 62 złote dla członków PTTK z opłacona składką za rok 2014oraz 67 złotych dla pozostałych uczestników. Cena obejmuje przejazd autokarem, opiekę pilota/przewodnika oraz ubezpieczenie. Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 40 osób.

Zapisy przyjmowane będą do 24 czerwca lub do wyczerpania miejsc w Biurze Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej przy ulicy Rynek 15 oraz pod numerem 449-11-23.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki .Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj