pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 30 maja 2014
  • 8 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2864

Shata Qs na Staromiejskiej Wiośnie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Strumień" podaj

Za nami:

Spektakle dla dzieci, konkursy z nagrodami, koncerty znanych zespołów, a także liczne turnieje to tylko kilka z atrakcji towarzyszących Staromiejskiej Wiośnie 2014.

Od 6 do 8 czerwca na Rynku w Strumieniu każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas imprezy organizowanej przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz Lokalną Grupę Rybacką Żabi Kraj wystąpią m.in. Skaldowie, Stonehenge oraz Shata Qs - zwycięzca szóstej edycji programu Must Be The Music.Wśród wydarzeń towarzyszących zajdziemy m.in. wystawę projektów w Parku Miejskim w Strumieniu realizowanych w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013 pokazana oczami dzieci, VI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Strumienia, możliwość skorzystania z bezpłatnej mammografii oraz V Międzynarodowy Strumieński Zlot Pojazdów Zabytkowych.

staromiejska wiosna

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Strumień

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Strumień" podaj