pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 kwietnia 2014
  • 10 maja 2014
  • wyświetleń: 1520

Radocha: Wybuchowe Laboratorium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

Za nami:

Sala Zabaw Radocha w Pszczynie zaprasza na zajęcia z cyklu Wybuchowe Laboratorium. Chcesz, aby na twarzy Twojego dziecka pojawił się uśmiech? Pozwól mu poeksperymentować.

Dzieci posiadają naturalną potrzebę eksperymentowania, jeśli wiedzą, że coś może być ciekawe aż rwą się do odkrywania nieznanego, dlatego "Radocha" proponuje zajęcia prowadzone przez Centrum Edukacji i Rozwoju www.ceir.pl o nazwie "Wybuchowe Laboratorium".

Na zajęciach dzieci poznają świat od strony praktycznej, aby się o czymś przekonać wykonują szereg eksperymentów. Program powstał z inspiracji znanym hasłem "Pokaż mi a zapamiętam i zrozumiem".
W czasie zajęć dzieci wcielają się w "młodych odkrywców", zakładają fartuchy i ochronne okulary, dopiero wtedy mogą przystąpić do zabawy.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu (druga sobota miesiąca), w kwietniu było wyjątkowo 5-ego, ale już w maju 10-ego. Koszt 1. zajęć to 25 złotych, grupy liczą max. 7 - 8 osób, dlatego o miejscu w grupie decyduje kolejność wpłat. Wiek uczestników 4 - 8 lat.

Temat w maju: Ciepło, coraz cieplej...czyli o temperaturze!

2 grupy: godzina 14.30 i 15.30. Zajęcia prowadzi Anna Krzempek.

Tel. 510-613-780

RADOCHA-WYBUCHOWE LABORATORIUM W MAJU


Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.