pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 kwietnia 2014
  • 26 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 4073

Angielski Happy Kids w Radosze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

Za nami:

Sala Zabaw Radocha zaprasza na zajęcia Happy Kids - język angielski dla dzieci. Zajęcia będą odbywały się również w okresie wakacyjnym dla wszystkich chętnych dotychczasowych i nowych uczestników.

-----

Dla dzieci kontakt z rówieśnikami jest bardzo ważny. Dzieci angażują się w naukę nowych piosenek, rymowanek, potrafią bawić się językiem obcym. Poprzez spontaniczną zabawę, gry komunikacyjne dzieci poznają kolejne zwroty i wyrażenia w sposób bardzo naturalny.

Program oparty jest na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz mówienia, opiera się także na zajęciach ruchowych, plastycznych i muzycznych. Dzieci szybko uczą się rozumieć przekazywaną treść, jeśli skupiają się na zadaniach do wykonania, które niosą ze sobą element konkurencji lub zdobycia nagrody.

Każda lekcja to super zabawa z językiem angielskim. Dzieci poznają język w swoim naturalnym środowisku jakim jest świat zabawy. Zajęcia odbywają się w sali w naszym przedszkolu.

Grafik wakacyjny na sierpień:
8, 12, 19 i 26 sierpnia, godz. 17.00
Dla każdej z grup dodatkowo 30 minut zabawy na sali zabaw.

Zapisy w Sali Zabaw "Radocha" lub pod numerem 510-613-780. Zapraszamy!

RADOCHA - ANGIELSKI HAPPY KIDS


Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.