pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 kwietnia 2014
  • 17 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1378

Pomóż pobić gitarowy rekord!

Jak co roku 1. maja na wrocławskim rynku zbiorą się gitarowi miłośnicy z całej Polski. Kolejna edycja festiwalu "Thanks Jimmi", organizowanego przez Leszka Cichońskiego, połączona będzie z gitarowym biciem rekordu Guinessa.

Jeden z partnerów wydarzenia - Cinematographer Productions - organizuje wspólny wyjazd z Pszczyny dla osób planujących swój udział w festiwalu. Zapisy przyjmowane są pod adresem koncerty@cinepro.pl lub telefonicznie pod numerem 733-328-769. Zgłoszenia prowadzone będą do 20 kwietnia. W przypadku małej ilości zgłoszeń wyjazd może zostać odwołany. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

gitarowy rekord guinessa


"Thanks Jimmi Festival" to nie tylko święto tych, którzy mniej lub bardziej profesjonalnie posługują się paroma strunami - to koncertowy początek majowego weekendu dla wszystkich fanów muzyki. Cały festiwal i bicie gitarowego rekordu wieńczą wieczorne koncerty gwiazd. W tym roku na Wyspie Słodowej wystąpi brytyjska Legenda Hard Rocka - Uriah Heep, Eric Burton & The Animals, Steve Vai, Chris Jagger i Luxtorpeda.

Uriah Heep zagra na festiwalu we Wrocławiu · fot. Cezary Filipiuk

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.