Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 31 marca 2014
  • 27 maja 2014
  • wyświetleń: 2268

Modern jazz w Brave Up

Za nami:

Szkoła Tańca Brave Up zaprasza z zajęcia z modern jazzu, które poprowadzi Anna Andrzejewska. Wtorek o godz. 18.10.

BRAVE UP


BRAVE UP
Modern jazz - określa się w zasadzie taniec jazzowy białych. Modern odpowiada naszemu poczuciu ciała oraz naszym tradycjom tanecznym. Styl ten znajduje się pod silnym wpływem tańca modern i baletu, a jego artystyczny rezultat zależy od tanecznego wykształcenia choreografa i jego ciągłego dokształcania się tańcu jazzowym.

Modern Jazz to taniec kontrastów, który łączy w sobie dynamizm i liryzm, wznoszenie i opadanie, przyspieszanie oraz zwalnianie.Styl ten powstał z klasycznego tańca jazzowego. Pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości własnego ciała. Choreografia może mieć charakter dynamiczny lub liryczny; jej elementy często bazują na kontakcie tancerza z podłogą.

Anna Andrzejewska - modern jazz, balet, contemporary jazz. Studentka II roku wychowania fizycznego, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness-nowoczesne formy. Swoją przygodę z tańcem zaczęła niecałe 4lata temu, całkiem przypadkowo - jadąc dla zabawy na obóz taneczny, gdyż całe swoje wcześniejsze życie kręciło się wokół sportu - siatkówki. Od tamtego wyjazdu tak pokochała taniec do tego stopnia, że stał się jej całym moim życiem.

Ania bardzo lubi pracować z innymi stawia na dobrą zabawę ale jest przy tym profesjonalna. Chce zarażać pozytywną energią i ciężką pracą. Ważny jest dla niej rozwój najmłodszych tancerzy, a także tych którzy uważają, że wiek im nie pozwala - a na taniec nigdy nie jest za późno.

Wtorek: godz. 18.10 .

Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel. 512-090-512, 663 -674-708.

BRAVE UP
BRAVE UP

43-200 Pszczyna
ul. SŁOWACKIEGO 63

tel. 512-090-512REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.