Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 28 marca 2014
  • wyświetleń: 1945

pless.pl poleca na weekend

Koncert, spotkanie z poezją, a może przedstawienie dla dzieci i rodziców? To kilka propozycji, które przygotowaliśmy dla Was na najbliższy weekend!

W najbliższy piątek osoby zgromadzone w klubie "13" obcować będą ze słowem mówionym i śpiewanym Marii Słomak - Sojki. Spektakl poetycko muzyczny rozpocznie się o godzinie 19.00.

Również w piątek w Bugsy's Jazz Club przed pszczyńską publicznością wystąpi zespół Miąższ. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20.00. Bilety w cenie 30 złotych można nabyć w klubie.

miąższ
W piątek w Bugsy wystąpi zespół Miąższ


Przygotowaliśmy także propozycję dla małych pociech. W sobotę o godzinie 17.00 w Sali Zabaw Radocha odbędzie się przedstawienie pt.: "W piekarni Mistrza Bartłomieja". Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w Sali Zabaw, zaś po spektaklu godzina zabawy gratis!

Sala Zabaw Radocha,Przedszkole Niepubliczne "Radocha"


Z kolei w niedzielę w bielskim klubie RudeBoy wystąpi zespół Indios Bravos. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej nową płytę JATATA. Bilety w cenie 30 złotych w przedsprzedaży i 35 złotych w dniu koncertu. Początek imprezy o godzinie 19.00.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.