Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 marca 2014
  • 28 marca 2014
  • wyświetleń: 1574

Miąższ zagra w Bugsy's Jazz Club

Za nami:

Bugsy's Jazz Club serdecznie zaprasza na koncert zespołu Miąższ, który odbędzie się w piątek 28 marca o godzinie 20.00. Bilety można nabyć w klubie w cenie 25 złotych, a w dniu koncertu za 30 złotych.

Miąższ gra prosto. Tak było na pierwszych koncertach i na pierwszej płycie. I tak jest nadal. Laureaci Famy 2010 przez ostatnie pięć lat zarazili niemal cały kraj swoim bezkompromisowym poczuciem humoru, swojską melodyjnością i prawdą tekstów. Gdzie się nie pojawią, cała sala śpiewa z nimi.

Na debiutanckim albumie pojawiło się mnóstwo gości i to tak znamienitych jak: Jacek Kleyff, Czesław Mozil, Budyń, Jacek Bieleński, Słoma i Ziut Gralak. Promując debiut Miąższ zagrał ponad 100 koncertów i zagrał je niemal wszędzie: od ulicznych skwerów po sceny największych polskich festiwali.

Rok po debiucie wydają drugi album pt. "Stop GMO". Znakomicie brzmiący (to zasługa mistrzów Borsa i Macuka oraz studia Sarasvati w Wolimierzu), ale wciąż bezpretensjonalny, pełen spontanicznej energii i radości życia. Joanna Ewa Zawłocka, Sebastian Pikula i Krzysztof Karol Gadzało z równą beztroską cytują Beatę Kozidrak (lubelskie pochodzenie zobowiązuje), jak i pytają o rolę artysty i sztuki we współczesnym świecie.

Ich podstawowe instrumentarium to wciąż głos, kontrabas, gitara, akordeon, ukulele i piła. Łączą akustyczny folk, blues, jazz i reggae - często w tej samej piosence. Grają muzykę lekką, łatwą i przyjemną. I wcale się tego nie wstydzą.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.facebook.com/miazsz
Bugsy's Music Restaurante

43-200 Pszczyna
ul. Łokietka 2

tel. 32 2105799REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.