Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 marca 2014
  • 19 marca 2014
  • wyświetleń: 1729

"Rozbudzeni poezją" w Piasku

Za nami:

Wiele osób chwyta za pióro i przelewa na papier swoje myśli, odczucia, wrażenia, pragnienia. Czynią to z pasją i wielkim zaangażowaniem.

Dla nich funkcjonują w sieci portale, gdzie mogą porozmawiać o swojej twórczości, wypowiedzieć się na temat wierszy innych, poznać zdanie czytelników. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu pani Edyty Hanslik, administratorki portalu wierszek.pl, ukazała się niedawno antologia wierszy twórców, którzy ten portal odwiedzają.

"Rozbudzeni poezją" to zbiór utworów różnorodnych, tak samo jak różni są ich autorzy. Wiele ich dzieli - wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania, ale i wiele łączy. Mieszkają w różnych częściach Polski i za jej granicami, ale mają podobne zapatrywania na poezję. Cenią wolność wypowiedzi poetyckiej, bogactwo słowa i możliwości przekazu.

Pani Halina Kędzior z Biblioteki Publicznej w Piasku i pani Edyta Hanslik mają przyjemność zaprosić miłośników poezji na spotkanie z zawartością tej pięknej antologii. Prezentacja utworów ze zbioru "Rozbudzeni Poezją" odbędzie się w środę 19 marca o godzinie 17.00 w Bibliotece Publicznej w Piasku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy sami piszą, którzy lubią rozmawiać o poezji i słuchać poezji. To spotkanie jest okazją to tego, aby przekonać się, że piszących jest bardzo wielu i że wrażliwość na słowo poetyckie we współczesnym społeczeństwie nie ginie.

Renata Zborowska

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.