Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 marca 2014
  • 21 marca 2014
  • wyświetleń: 2911

Baobab, czyli reggae w "13"

Za nami:

Kolejny koncert w klubie "13"! 21 marca o 19.00 rozbrzmią ciepłe dźwięki reggae w wykonaniu zespołu Baobab. Wejściówki za 5 zł do kupienia w PCKulu.

Muzyka miłości, radości czyli Reggae, ska! Zespół założyli Buła, Brudny i Młody pod koniec 2009r w Tychach. Od samego początku (wokal+trąbka), gitarę i bębny na klawiszach wspierała Ola Małek, a Kamil Jędryszek zasilał bas. Na początku 2010r. do zespołu dołączyły djembe, conga i przeszkadzajki, nad którymi panuje Marcin Plewa. Zespół grał koncerty na jednej scenie z takimi gwiazdami jak: Indios Bravos, Izrael, Dzioło, Konopians, Tabu. 2013 rok przyniósł wielkie zmiany składowe, na miejsce Oli wszedł Michał Knieżyk, a Daniel Pejs przejął pieczę nad basem. Na przełomie roku do zespołu dołączył również Michał Wala- gitara solowa oraz sekcja dęta w składzie: Dominik Smagacz - saksofon, Szymon Herbuś- puzon.

Pszczyńskie Centrum Kultury


Aktualnie Baobab tworzą:
Bartosz Wiśniewski - Wokal/ trąbka
Grzegorz Krempel - Gitara
Sebastian Kiepura - Perkusja/wokal
Michał Knieżyk - Klawisze/wokal
Daniel Pejs - Bas
Marcin Plewa - Inst. perkusyjne
Michał Wala - Gitara solowa
Szymon Herbuś - Puzon
Dominik Smagacz - Saksofon

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.