pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 28 lutego 2014
  • wyświetleń: 3923

Bal karnawałowy ZS nr 3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 w Pszczynie" podaj

Za nami:

We wtorek w Domu Działkowca odbył się Bal Karnawałowy. Organizatorem przedsięwzięcia była Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół nr 3 im. Janusza Korczaka w Pszczynie, przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Razem".

W zabawie wzięło udział ponad 150 osób. Wśród uczestników byli podopieczni Domu Pomocy Społecznej z Pielgrzymowic i Strumienia, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Pszczyny i Środowiskowego Domu Samopomocy z Grzawy oraz uczniowie naszej szkoły. Bal zaszczycił swoją obecnością Wicestarosta Pszczyński pan Grzegorz Nogły. Nieocenioną pomocą służyli wolontariusze: studentki Uniwersytetu Śląskiego filia w Cieszynie oraz uczniowie Gimnazjum z Goczałkowic.

Uczestników balu nie trzeba było zachęcać do zabawy, na dźwięk muzyki DJ Staszka nogi same rwały się do tańca. Nie brakowało konkursów z nagrodami, były wybory Królowej i Króla balu oraz nauka tańca "Chocolate". W przerwach można było się posilić "maszkietami" oraz wypić kawę czy herbatę. Wszyscy dobrze się bawili i mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się to powtórzyć.

Bal karnawałowy ZS nr 3 - 25.02.2014 · fot. Zespół Szkół nr 3 im. Janusza Korczaka


Serdecznie dziękujemy pani Marii Łepskiej i panu Stanisławowi Kokotowi za pomoc w organizacji przedsięwzięcia. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o wsparcie Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Uczniom z Upośledzeniem Umysłowym przy Zespole Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie, "Razem" 1%. Umożliwi to organizację dla naszych podopiecznych wyjazdu na dwudniową wycieczkę do Warszawy. KRS Stowarzyszenia "Razem" 0000284863. 

M. Baranowska, D. Kowalczyk / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 w Pszczynie" podaj