pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 28 lutego 2014
  • 1 marca 2014
  • wyświetleń: 2724

Plessowe propozycje na ostatki

Karnawał dobiega końca, a przed nami ostatni weekend dobrej zabawy. Sprawdźcie, jakie propozycje wybraliśmy dla Was spośród szeregu ofert z naszego regionu.

W Clubie Stodoła Tłusty Czwartek obchodzony będzie również w piątek. Za konsolą DannyDj, a przy barku słodkie pączki. Wstęp bezpłatny.

Wielka Amerykańska Domówka w Pszczynie? Dlaczego nie! Bednarska 3 zaprasza na drugą odsłonę tej imprezy. Zabawa rozpocznie się o godzinie 20.00. Wejściówka kosztuje 5 złotych, a dla osób biorących udział w turnieju beer ponga, wstęp za darmo.

W sobotni wieczór kryta pływalnia "Wodny Raj" w Pawłowicach zaprasza na Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki Otyliada 2014. To dobra okazja, by spalić nabyte w czwartek kalorie oraz uczestniczyć w niezwykłej zabawie. Start godzina 18.00. Koszt wejściówki wynosi 10 złotych.

basen, pływanie


Również w sobotę w stajniach książęcych o godzinie 19.00 odbędzie się koncert grupy pARTyzant. Artyści wprowadzą Was w klimaty muzyki filmowej, klasycznej, bluesowej, rockowej oraz jazzowej. Bilety są w cenie 20 złotych.

Z kolei mieszczący się w Tychach Teatr Mały zaprasza na koncert improwizacyjny Jadwigi Andrzejewskiej - "Dotyk Serca" w połączeniu z tzw. kąpielą w dźwiękach gongów. Wydarzenie odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00 Bilety kosztują 35 złotych, a dzieci i młodzież do 15 lat wchodzą za darmo.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.