pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 lutego 2014
  • 31 marca 2014
  • wyświetleń: 4558

Dancehall w szkole tańca Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj

Za nami:

Brave Up w Pszczynie zaprasza na zajęcia dancehall.

BRAVE UP


BRAVE UP


BRAVE UP


BRAVE UP
Zapraszamy na zajęcia dancehall z Gosią, która zaraża ludzi swoją pasją, stawia na rozwój i doskonałość w ruchu. Jej energiczna, wyjątkowa i niepowtarzalna osobowość sprawia że ludzie bardzo dobrze czują się na zajęciach i każda minuta tańca to z pewnością duża dawka pozytywnej energii i przyjemności. .

Poniedziałek godz. 18.00 - 20.00 promocja marcowa 2godz. zajęć w cenie 1h.

Zajęcia zdominowane są przez dziewczyny, jednak na zajęcia zapraszamy również chłopców, zwłaszcza, że dancehall/ragga to taniec stworzony przez mężczyzn. Dancehall to taniec pochodzący z Jamajki. Jego twórcą był Gerald Levy -znany jako Mr. Wacky oraz Bogle. Jego nietypowe, płynne ruchy do muzyki dancehall (wywodzącej się z reggae) zawojowały świat, a sam Bogle stał się królem tancerzy dancehallu. Charakter dancehallu zależy od idei, którą chcemy przekazać oraz od płci tancerza. Ten styl, to nie tylko szejki, czyli trzęsienie pupą, ale przede wszystkim ogromna liczba kroków, które każdy szanujący się tancerz dancehallu powinien znać.

Poza nauką kroków i ich nazw oraz choreografii do energetycznej muzyki jamajskich wykonawców, zajęcia te rzeźbią i wzmacniającą mięśnie poszczególnych partii ciała, rozwijają siłę, gibkość, uczą poczucia rytmu, ?feelingu? jamajskiego, płynności ruchów, świadomej pracy na ciałem i umysłem, a także zapewniają intensywny stretching. Dynamiczne i żywiołowe tempo zajęć pozwoli oderwać się nieco od rzeczywistości - w końcu w ten sam sposób, czyli poprzez taniec, radzą sobie z codziennymi problemami rodowici Jamajczycy.

Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel. 512-090-512, 663 -674-708.

BRAVE UP

43-200 Pszczyna
ul. SŁOWACKIEGO 63

tel. 512-090-512REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj