pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 19 lutego 2014
  • 28 marca 2014
  • wyświetleń: 12142

Rozdajemy bilety na Mariolkę!

Za nami:

W piątek 28 marca w Pszczynie w hali POSiR wystąpi kabaret Paranienormalni. Będzie to premierowy program "Żarty się skończyły". Zabawa rozpocznie się o godzinie 20.00.

Paranienormalni
Kabaret Paranienormalni


Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne? Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze.

Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu.

"Żarty się skończyły" to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo.

KonkursCzas trwania programu to prawie 2 godziny - Cena biletu wynosi 50 zł.

Indywidualnie bilety można nabyć w Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej przy Rynku 15 lub na www.kabaretowebilety.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Zamówienia zbiorowe przyjmujemy natomiast pod numerem tel: (41)361-80-47.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.