pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 15 lutego 2014
  • 16 lutego 2014
  • wyświetleń: 14097

Restauracja znika z rynku

Niespełna rok na pszczyńskim rynku funkcjonowała restauracja sieci MrHamburger. Lokal został już zamknięty. Nie oznacza to jednak, że na starówce będzie mniej gastronomii - lada dzień otwarta zostanie pizzeria.

mr hamburger
Mr Hamburger w Pszczynie został otwarty w marcu 2013 roku · fot. Mr Hamburger


Od kilku dni na drzwiach wejściowych do MrHamburgera widniała kartka z informacją o tym, iż lokal jest nieczynny z powodów technicznych. Dziś wiadomo już, że tak naprawdę lokal został zamknięty.

W tym miejscu działał bardzo krótko. Otwarty został w marcu ubiegłego roku w miejscu dawnej pszczyńskiej siedziby ING Banku Śląskiego. Wówczas spekulowano także, że być może będzie tutaj McDonald's lub KFC.

Nie wiadomo jeszcze co pojawi się w tym samym miejscu i czy będzie to gastronomia. Nowy punkt z pizzą, fast foodem, hot-dogami, hamburgerami i tortillami będzie za to... za ścianą (wejście od ulicy Bankowej). Otwarty zostanie w najbliższych dniach.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.