pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 lutego 2014
  • 8 marca 2014
  • wyświetleń: 2682

Grupa Mocarta w PCKulu

Za nami:

"Ale Czad! czyli podróże Grupy MoCarta" taki tytuł nosi najnowszy program kabaretu "Grupa MoCarta". Będzie go można usłyszeć i zobaczyć w Dniu Kobiet w Pszczyńskim Centrum Kultury.

Grupa Mocarta
Grupa Mocarta


---

Motto Grupy MoCarta: Jesteśmy na przekór dostojnej powadze sal koncertowych, na przekór nużącej codzienności życia muzyków, na przekór zaprzysięgłym melomanom i na przekór fanom rocka, rapu czy muzyki pop, którzy boją się klasyki jak ognia. Traktujemy naszą Matkę Muzykę z żartobliwą ironią i jesteśmy pewni, że się nie obrazi.

Zespół działa w składzie:
Filip Jaślar - I skrzypce
Michał Sikorski - II skrzypce
Paweł Kowaluk - altówka
Bolek Błaszczyk - wiolonczela

Kwartet koncertuje na wszystkich kontynentach świata. Po wielkim sukcesie programu pt. "Dla Elizy" i " Frak'n'roll" Grupa MoCarta ma zaszczyt przedstawić publiczności swój najnowszy program pt. " Ale Czad! czyli podróże Grupy MoCarta".

W nowym programie pojawią się motywy z podróży i refleksje, które znajdą swe odzwierciedlenie w zabawnym traktowaniu poprzez dobry humor i muzykę. Zapraszamy w sobotę 8 marca o godzinie 20.00. Bilety za 50 zł można kupić w PCKu lub na stronie www.biletynakabarety.pl.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.