pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 13 lutego 2014
  • wyświetleń: 2093

Radocha: w karnawale same bale

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

W minionym tygodniu odbyły się bale karnawałowe dla maluszków uczęszczających na zajęcia Klubu Malucha "Puchatek" oraz Tańczących Brzdąców.

Tradycyjnie były balony i serpentyny, karnawałowe tańce- hulańce, odwiedził nas też przebudzony z zimowego snu- miś Kubuś Puchatek . Na zakończenie odbył się pokaz deszczu baniek mydlanych, oraz olbrzymich baniek. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Radocha - w karnawale same bale


Wielkimi krokami zbliża się czas kiedy będziemy wybierać przedszkole dla swoich Pociech, aby dobrze przygotować dziecko na wyzwanie jakim jest wkroczenie w świat przedszkolny, zapraszamy do udziału w zajęciach adaptacyjnych w ramach Klubu Malucha "Puchatek". Na zajęciach dzieci tańczą, śpiewają, grają na instrumentach, rysują, malują... poznają normy i zasady panujące w przedszkolu a co najważniejsze uczą się bycia w grupie rówieśniczej. Klub Malucha "Puchatek" jest autorskim programem opracowanym przez Centrum Edukacji i Rozwoju w Czechowicach (www.ceir.pl), zajęcia prowadzi Anna Krzempek oraz Olga Krzempek

Harmonogram Klubu Puchatka :
-Poniedziałek 16.15- 1 wolne miejsce
-Poniedziałek 17.15- 1 wolne miejsce
-Poniedziałek 18.15 nawy nabór!
-Środa 17.00 i 18.00 - pojedyncze wolne miejsca!

Harmonogram Tańczących Brzdąców
- wtorek 17.00- 1 wolne miejsca
- wtorek 18.00- 2 wolne miejsca

Na zajęcia obowiązują zapisy!
tel. 510-613-780

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj