pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 13 lutego 2014
  • 28 marca 2014
  • wyświetleń: 6354

Hip-hop w szkole tańca Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj

Za nami:

Ruszyły zapisy na zajęcia hip-hop w nowo otwartej szkole tańca - Brave Up.

BRAVE UP
Hip-hop to taniec energiczny oraz dobra zabawa. Jeśli takie jest też Twoje dziecko, nie zwlekaj i przyprowadź je na zajęcia, gdzie pod okiem wyszkolonych instruktorów spożytkuje swoją energię.
Zajęcia wprowadzają w świat tańca młodych sympatyków hip-hopu. Szczególny nacisk położony jest na podstawowe kwestie związane z rozpoczęciem nauki tańca, czyli rytmikę i koordynację ruchową. Poziom dostosowany jest do danej grupy wiekowej, a poprzez gry i zabawy ruchowe kroki i choreografie taneczne są łatwiejsze do opanowania. Głównym celem zajęć jest zapoznanie dzieci z podstawowymi krokami w stylu hip-hop oraz nauka prostych układów tanecznych.

BRAVE UP


Zapraszamy na zajęcia z Karoliną młodą i energiczną, bardzo lubianą dziewczyną, która przygodę z tańcem rozpoczęła gdy miała 12 lat. Zaczynała w formacji tanecznej "Klips" gdzie uczestniczyła w wieku zawodach i występach. Obecnie tańczy hip hop, w którym jak mówi odnajduje się najlepiej. W tym co robi zawsze daje z siebie 100 %.

Grafik zajęć hip-hop:
- piątek - 17.30 - grupa średnia
- piątek - 18.30 - grupa starsza

Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel. 512-090-512, 663 -674-708.

BRAVE UP


BRAVE UP

43-200 Pszczyna
ul. SŁOWACKIEGO 63

tel. 512-090-512REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Brave Up

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Brave Up" podaj