pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 12 lutego 2014
  • 3 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 5183

Teatralna Maszyna... bez ucha

Powoli rozkręca się Teatralna Maszyna Pszczyna. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy chcą zwrócić uwagę także na dzieci niedosłyszące i głuchonieme. Starali się o dofinansowanie, ale niestety nie projektowi nie udało się zdobyć wystarczającej liczby głosów.

Drodzy Państwo!

Głosowanie w konkursie AVIVA, w którym wzięliśmy udział dobiegło końca. Niestety nie udało nam się zdobyć wystarczającej ilości głosów. Mimo wszystko dziękujemy pięknie za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że - mimo porażki - udało nam się wskazać bardzo ważny problem. Z naszej strony zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań aby spróbować zrealizować projekt MASZYNA BEZ UCHA mimo braku wsparcia finansowego z zewnątrz. Jeśli jednak to się nie uda, obiecujemy, że w przyszłym roku, podczas przygotowań do IV edycji festiwalu, będzie to nasz priorytet.

Z wyrazami szacunku,
Wojciech Jakubiec i Maszyniści


---

W ramach projektu "Maszyna bez ucha" organizatorzy chcieliby udostępnić wydarzenia festiwalu dla środowiska dzieci niedosłyszących i głuchoniemych. -Będziemy symultanicznie tłumaczyć na język migowy spektakle w ramach festiwalu, zorganizujemy warsztaty teatru ruchu jako narzędzia komunikacji dla rodziców i opiekunów dzieci niedosłyszących i głuchoniemych - informuje Wojciech Jakubiec.teatralna maszyna
Teatralna Maszyna Pszczyna


Ponadto stworzona zostanie "Strefa bez ucha" - miejsce przyjazne sprawnej komunikacji i informacji. Również materiały promocyjne, reklamowe i publikacje pofestiwalowe zostaną przystosowane do potrzeb osób niedosłyszących i głuchoniemych.

teatralna maszyna pszczyna, projekt

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.