pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 lutego 2014
  • wyświetleń: 1452

Remiks utworu Dwie Twarze

Zespół Dwie Twarze rapuje o tym, co ważne w życiu i czego powinniśmy unikać. Z wykorzystaniem śladów oryginału ich utwór pt: "Nic więcej" został zremiksowany przez Lopeza.

koncert, dwie twarze


Podkład tego kawałka został wyprodukowany przez Lopeza i nabrał zupełnie innego brzmienia. Autorzy sugerują nawet, że to nie remiks, lecz nowy kawałek. Poniżej prezentujemy link do klipu, zaś z prawej strony artykułu znajduje się plan koncertów zespołu Dwie Twarze.Ponadto w najbliższych dniach zapraszamy na oficjalnym profilu Dwie Twarze na portalu Facebook opublikowany zostanie nowy kawałek składu.

---

Historia składu Dwie Twarze swój początek ma w listopadzie 2012 roku i opiera się głównie o pracę nad płytą "Zmień to". W tym krótkim czasie skład zagrał kilka koncertów oraz nagrał kilka utworów, które nie znajdą się na płycie. Największe osiągnięcie do tej pory to wejście do czołowej 20. w konkursie Good Time Radio na najlepszy utwór (spośród ponad 900 zespołów).

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.