pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 lutego 2014
  • 12 lutego 2014
  • wyświetleń: 2128

Wyjazd na zawody furmańskie

Za nami:

Po raz kolejny gmina Suszec organizuje wyjazd na Dni Furmańskie na Słowacji.

Zawody furmańskie


---

1 marca w miejscowości Novot' na Słowacji po raz kolejny odbędzie się impreza o nazwie "Dni Furmańskie". Impreza ta, organizowana już dziesiąty raz, cieszy się corocznie wielkim powodzeniem. Świętują na niej przede wszystkim hodowcy i miłośnicy koni, leśnicy i drwale.

Władze Gminy Novot' serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Suszec do udziału w tej imprezie. W związku z powyższym Wójt Gminy Suszec zachęca mieszkańców naszej gminy do skorzystania z bezpłatnego transportu autokarowego na trasie Suszec - Novot' - Suszec i uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Wyjazd dnia 1 marca br. (sobota) o godzinie 7:00 z parkingu przy ul. Szkolnej w Suszcu (Plac Odnowy), powrót w godzinach wieczornych.

Zapisy przyjmowane będą telefonicznie pod nr 032 449 30 68 lub osobiście w Urzędzie Gminy Suszec, ul. Lipowa 1, pokój nr 1 (parter) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 lutego br.. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większego zainteresowania wyjazdem (gdy liczba osób zgłoszonych przewyższy ilość miejsc w autokarze) pierwszeństwo będą miały osoby, które jeszcze nie brały udziału w wyjeździe na Dni Furmańskie. Przy zgłoszeniu należy podać numer PESEL oraz adres zameldowania (niezbędne do ubezpieczenia).

Uczestnicy wyjazdu muszą zabrać ze sobą dokument tożsamości, upoważniający do przekroczenia granicy oraz odpowiednią ilość gotówki (euro). Na miejscu funkcjonować będą stoiska gastronomiczne.

źródło: UG Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.