pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 9 lutego 2014
  • 14 lutego 2014
  • wyświetleń: 1827

O miłości w klubie "13"

Za nami:

"...Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie..." (Konstanty Ildefons Gałczyński)

plakat 13


Tegoroczne walentynki proponujemy spędzić z nami, delektując się piękną polską poezją recytowaną i śpiewaną. Najładniejsze wiersze naszych wielkich poetów (Adama Asnyka, Jana Kochanowskiego, Adama Mickiewicza, Tadeusza Borowskiego, Czesława Miłosza, Edwarda Stachury, Wisławy Szymborskiej i innych) oraz nastrojowe piosenki o miłości przynoszącej szczęście przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy chcieliby w tym dniu na moment zastanowić się nad istotą tego wspaniałego uczucia. Bo "...miłość jest radością świata, słońcem życia, wesołą melodią na pustyni..."(B. Prus)

Nie będziemy mówić i śpiewać o miłości przynoszącej cierpienie i łzy. Chcemy przekonać, że jest to uczucie bardzo budujące i każdy ma do niego prawo. Kochajmy więc i pozwólmy się kochać!

Serdecznie zapraszamy w piątek 14 lutego na 19.00 do "13", by razem cieszyć się miłymi mądrymi słowami o pozytywnym wpływie miłości na duszę człowieka, ponieważ "...miłość istniała przedtem i istnieć będzie zawsze. Miłość trwa wiecznie, to tylko ludzie się zmieniają..."(Paulo Coelho)

Renata Zborowska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.