Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 października 2013
  • wyświetleń: 3745

Jesienna karta w Restauracji Styl 70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

Tradycyjne śląskie potrawy w nowych odsłonach, autorskie dania Szefa Kuchni i jeszcze więcej nowoczesnych technik gotowania - to kwintesencja nowej jesiennej karty menu w Restauracji Hotelu Styl 70. Nowa karta dostępna jest w restauracji od połowy października.

Restauracja Hotelu Styl 70 znajduje się na Szlaku Kulinarnym "Śląskie Smaki", dlatego też w nowej karcie odnaleźć można nie tylko certyfikowane dania śląskie, łączące w sobie tradycyjne receptury w autorskiej modyfikacji Szefa Kuchni, ale także szereg dobrze znanych w tym regionie potraw śląskich w zupełnie nowych kompozycjach. Żeberka wieprzowe długo gotowane podane w sosie żurkowym na zapiekanym panczkraucie czy zista kakaowa pod bananami flambirowanymi w Calvadosie z cukrem trzcinowym to tylko wybrane propozycje. Nietypowe łączenie smaków nadal pozostaje zatem niezmiennym elementem wyróżniających hotelową restaurację.

Jesienna karta w Restauracji Hotelu Styl 70


W nowej karcie jak zawsze nie brakuje również dań przygotowanych z wykorzystaniem nowoczesnych technik gotowania. Obok dobrze znanej naszym Gościom metody sous vide, w karcie znajduje się także łosoś w dymie jabłkowym na sosie imbirowo-limonkowym z wędzoną solą pomarańczową, który serwowany jest pod szklaną kopułką, spod której unosi się aromatyczny dym z drzew owocowych. Teraz Goście restauracji będą mogli nie tylko delektować się smakiem świeżo wędzonego łososia, ale także nacieszyć się widokiem dania podanego w obłoku pachnącego dymu.

Od początku istnienia restauracji Szefem Kuchni w Hotelu Styl 70 jest Wojciech Krzak, doświadczony kucharz, juror konkursów kulinarnych i miłośnik kuchennych eksperymentów. Każda tworzona przez niego karta menu jest jest autorską fuzją smaków pełną niecodziennych połączeń.

Hotel i Restauracja Styl 70*** to zaskakujące połączenie elementów wystroju, zaczerpniętych z tamtej dekady wraz z nowoczesnym komfortem i kameralną atmosferą dają w efekcie przestrzeń niebanalną i zaskakującą, wartą odkrycia. Wnętrza w stylu lat 70 przenoszą w czasie, tworząc niepowtarzalny klimat, którego na próżno szukać w innych lokalach. Co istotne, obiekt posiada doskonałą lokalizację i położony jest przy DK1 w Piasku k. Pszczyny.

Pełna karta dostępna jest na: hotelstyl70.pl/karta-menu

Serdecznie zapraszamy!

Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Styl70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.