Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 9 października 2013
  • 22 października 2013
  • wyświetleń: 8516

Kabaret Neo-Nówka w Pszczynie

Kabaret Neo-Nówka wraz z Agencją Artystyczną Joanna zapraszają na swój nowy program. Występ odbędzie się 8 listopada o 20.30 w hali POSiR przy ul. Zamenhofa 5a w Pszczynie.

Neonówka


------

"Pielgrzymka do miejsc śmiesznych" - to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno.

W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży.

W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: "Tego jeszcze nie grali". To po prostu trzeba zobaczyć.

Czas trwania programu to około 100 minut. Cena biletu wynosi 50 zł. Indywidualnie zaproszenia można nabyć w Pszczyńskim Centrum Kultury przy ul. Piastowskiej 1 lub www.biletynakabarety.pl. Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmowane są natomiast pod numerem tel: (41) 361-80-47.


---

KONKURS:

Dla klubowiczów pless.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne.

Pojawią się dwa pytania. Zaproszenie wygra osoba, która jako pierwsza w komentarzach pod artykułem udzieli prawidłowej odpowiedzi.

Uwaga! Podczas podawania odpowiedzi należy być zalogowanym (należy mieć konto co najmniej 7 dni). Liczy się tylko pierwsza podana odpowiedź. Jedna osoba może wygrać tylko jedno podwójne zaproszenie.

Pierwsze pytanie:
1. Ile osób liczy obecnie skład kabaretu Neo-Nówka?

Prawidłowa odpowiedź: trzy osoby

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała madziulinka. Informacja o sposobie odebrania nagrody została przesłana mailem.

Drugie pytanie:
2. Z jakiego miasta pochodzi kabaret Neo-Nówka?

Prawidłowa odpowiedź: z Wrocławia

Jako pierwszy poprawnie odpowiedział gas80. Informacja o sposobie odebrania nagrody została przesłana mailem.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.