Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 9 października 2013
  • wyświetleń: 1676

XV Rajd Górski Młodzieży Powiatu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Tegoroczny XV Rajd Górski Młodzieży Powiatu Pszczyńskiego dla POPP był wyjątkowy z uwagi na ilość drużyn reprezentujących naszą placówkę.

W rajdzie udział wzięli członkowie kół turystycznych POPP z Gimnazjum w Suszcu, Szkoły Podstawowej w Radostowicach, UKST Diablak i Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie, którego krótką relacja z rajdu prezentujemy poniżej:

Piękną jesienną sobotę 5 października 2013 r. uczniowie Szkolnego Koła Turystyczno - Sportowego " Na szczycie" spędzili wędrując po Beskidach. Po raz kolejny uczniowie PZS 2 wraz z p. Anią Kozińską wzięli udział w XV Rajdzie Górskim Młodzieży Powiatu Pszczyńskiego. Tego roku wędrowali po Beskidzie Małym. Drużyna "Na Nogach" przeszła trasę numer 5 prowadzącą z Czernichowa, przez Czupel na Magurkę Wilkowicką, gdzie znajdowała się meta rajdu. Wraz z innymi uczestnikami, m.in. podopiecznymi Świetlicy Socjoterapeutycznej mogliśmy podziwiać panoramę nie tylko Beskidu Żywieckiego ale nawet samych Tatr. Pod Schroniskiem PTTK na Magurce zostały rozdane nagrody dla uczniów, którzy najlepiej rozwiązali quiz wiedzy o Beskidzie Małym. Miło było poczuć ciepło jesiennego słońca na naszych twarzach...Kolejnym razem pewnie zamiast w liściach będziemy wędrować w białym puchu.

Rajd PTTK - 5.10.2013 · fot. popp

Anna Kozińska, źródło: POPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.