Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 9 października 2013
  • 26 października 2013
  • wyświetleń: 1377

Pawłowice: spektakl muzyczny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Za nami:

"Uwierzyłam miłości, milordzie" to recital Katarzyny Dendys-Koseckiej, który wystawiany był już na deskach wielu teatrów w Polsce. W sobotę 26 października pawłowicka publiczność będzie miała okazję śledzić losy Edith Piaf.

piaf edith
W sobotni wieczór pawłowicka publiczność będzie miała okazję zobaczyć spektakl muzyczny o legendzie francuskiej piosenki.


W Auli Przylądek Talentów w Szkole Podstawowej nr 1 w sobotę 26 października o godzinie 18.00 wystawiony zostanie niezwykły spektakl muzyczny pt: "Uwierzyłam miłości, milordzie" w wykonaniu Katarzyny Dendys-Koseckiej. Aktorce towarzyszyć będzie przy pianinie Tomasz Pala.

Spektakl jest intymnym spotkaniem z wielką legendą francuskiej piosenki Edith Piaf. Widzowie staną się świadkami okrutnych gier losu, które doświadczają bohaterkę nieszczęściami, obdarzając ją jednocześnie najgorętszą miłością i namiętnością.

Bilety w cenie 10 zł i ulgowe 5 zł są do nabycia w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach.

BM / pless.pl, źródło: GOK Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.