Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 października 2013
  • wyświetleń: 3029

SP 13 w Beskidzie Śląskim

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa w Wiśle Małej" podaj

Po raz kolejny grupa uczniów z Kółka Turystycznego działającego w Szkole Podstawowej nr 13 w Wiśle Małej wybrała się na wycieczkę górskimi szlakami. Tym razem celem wyjazdu był Wielki Stożek.

Swą podróż uczniowie rozpoczęli na dworcu PKP w Pszczynie. Udali się pociągiem do Wisły Głębce, skąd niebieskim szlakiem podeszli na Przełęcz Łączecko, gdzie był czas na drugie śniadanie i łyk gorącej herbaty z termosu.

Następnie czerwonym szlakiem, wiodącym przez Kiczory i Kyrkawicę doszli na Stożek. Po drodze obowiązkowo zatrzymali się na sesję zdjęciową przy Skałach Grzybowych. Po krótkim pobycie w schronisku i przybiciu pieczątek w książeczkach GOT wyruszyli w dalszą wędrówkę. Żółtym, a następnie niebieskim szlakiem zeszli do Wisły Dziechcinki, podziwiając Krzakoską Skałę, którą minęli po drodze.

SP 13 w Beskidzie Śląskim - 4.10.2013 · fot. Ewelina SzwedaSerdecznie zapraszamy chętnych uczniów na kolejną wycieczkę, która odbędzie się już niebawem.

ES, JH

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Szkoła Podstawowa w Wiśle Małej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa w Wiśle Małej" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.