Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 października 2013
  • 21 października 2013
  • wyświetleń: 1642

Twórcze spotkania w Studzienicach

Każdy z nas coś kiedyś zaczynał i wie, że w każdej dziedzinie dobre opanowanie podstaw, daje nadzieję na swobodne poruszanie się w danym temacie. W związku z tym Pszczyńskie Centrum Kultury wychodzi naprzeciw mieszkańcom Studzienic i zaprasza ich do wzięcia udziału w zajęciach fotograficznych oraz tanecznych.

warsztaty fotograficzne studzienice


warsztaty taneczne studzienice


Warsztaty fotograficzne z zakresu solarigrafii, panoramy oraz HDR poprowadzi Jerzy Rzechanek - dyplomowany instruktor fotografii. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów gimnazjum i szkół średnich oraz dorosłych. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki: 7.10, 21.10 oraz 04.11 w godzinach 17.00 - 20.00 w SP nr 16 w Studzienicach.

Zajęcia taneczne (streetdance, dancehall, hip-hop, jazz, taniec nowoczesny) przeznaczone są dla gimnazjalistów i uczniów szkół średnich. Warsztaty odbywać się będą w piątki: 11.10, 18.10 oraz 25.10 w godzinach 17.00 - 20.00. Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 16 poprowadzi Magdalena Wszołek - nauczyciel tańca, laureat konkursów tanecznych.

Jeśli nie odpowiada Ci przygotowana w Twojej miejscowości, śmiało skorzystaj z warsztatów przygotowanych w sąsiednich sołectwach. Zapisy przyjmowane są mailowo (sekretariat@pckul.pl) i telefonicznie (32 210 45 51) w Pszczyńskim Centrum Kultury lub w przypadku zajęć tanecznych, fotograficznych i teatralnych osobiście na pierwszych zajęciach.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.