Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 października 2013
  • 26 października 2013
  • wyświetleń: 3233

Wisła Wielka: warsztaty dla każdego

Jesień to okres, kiedy szybko robi się ciemno i popadamy w błogie lenistwo. Jednak czas wolny można dobrze spożytkować. Pszczyńskie Centrum Kultury proponuje udział w bezpłatnych warsztatach dla mieszkańców Wisły Wielkiej.

wisła wielka, warsztaty teatralne


Warsztaty teatralne przygotowane są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 14 w dniach: piątek 4.10 w godzinach 17.00 - 18.00, soboty: 12.10, 19.10 i 26.10 w godzinach 10.00 - 13.00. Finał przewidziany jest na niedzielę 27.10 na godzinę 17.00. Zajęcia prowadzić będzie Mirka Gad - dyplomowany instruktor teatralny.

Warsztaty kulinarne w Wiśle Wielkiej odbędą się 18 listopada w sali OSP. Uczestnicy dowiedzą się, jak można wykorzystać tradycyjne produkty w nowoczesnej kuchni. Zajęcia prowadził będzie Marek Furczyk - zawodowy kucharz, dobrze znający kuchnie śląską, organizator Festiwalu Pszczyńskich Maszketów "Chochla". Udział w warsztatach mogą wziąć kilkuosobowe zespoły rodzinne.

Jeśli nie odpowiada Ci propozycja przygotowana w Twojej miejscowości, śmiało skorzystaj z warsztatów przygotowanych w sąsiednich sołectwach. Zapisy przyjmowane są mailowo (sekretariat@pckul.pl) i telefonicznie (32 210 45 51) w Pszczyńskim Centrum Kultury lub w przypadku zajęć tanecznych, fotograficznych i teatralnych osobiście na pierwszych zajęciach.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.