Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 października 2013
  • 10 października 2013
  • wyświetleń: 2275

Gotowanie i taniec w Czarkowie

Kuchnia śląska i kuchnia fusion, a także streetdance, dancehall, hip-hop, jazz i taniec nowoczesny. Tego wszystkiego można się nauczyć podczas zajęć organizowanych przez Pszczyńskie Centrum Kultury.

taniec, czarkow


Warsztaty kulinarne w Czarkowie odbędą się 25 listopada w sali OSP. Uczestnicy dowiedzą się, jak można wykorzystać tradycyjne produkty w nowoczesnej kuchni. Zajęcia prowadził będzie Marek Furczyk - zawodowy kucharz, dobrze znający kuchnie śląską, organizator Festiwalu Pszczyńskich Maszketów "Chochla". Udział w warsztatach mogą wziąć kilkuosobowe zespoły rodzinne.

Zajęcia taneczne przeznaczone są dla gimnazjalistów i uczniów szkół średnich. Warsztaty odbywać się będą w czwartki: 03.10 oraz 10.10 w godzinach 17.00 - 20.00. Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 6 w Czarkowie poprowadzi Iwona Tchórzewska - Finalistka programu You Can Dance.

Jeśli nie odpowiada Ci propozycja przygotowana w Twojej miejscowości, śmiało skorzystaj z warsztatów przygotowanych w sąsiednich sołectwach. Zapisy przyjmowane są mailowo (sekretariat@pckul.pl) i telefonicznie (32 210 45 51) w Pszczyńskim Centrum Kultury lub w przypadku zajęć tanecznych, fotograficznych i teatralnych osobiście na pierwszych zajęciach.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.