Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 października 2013
  • 23 października 2013
  • wyświetleń: 2566

Konkurs na dyrygenta Lutni

Znasz się na muzyce? Potrafisz kierować zespołem? Masz w tym doświadczenie? Weź udział w konkursie na dyrygenta pszczyńskiego chóru mieszanego.

Koncert wielkanocny chóru Lutnia
Chór Lutnia


Konkurs na dyrygenta Chóru Mieszanego Lutnia

Zarząd Stowarzyszenia Chór Mieszany "Lutnia" w Pszczynie ogłasza konkurs na stanowisko dyrygenta. Obowiązkiem dyrygenta będzie prowadzenie amatorskiego, działającego od ponad 100 lat chóru, którego członkami są osoby dorosłe. Zadaniem zespołu jest koncertowanie na rzecz miasta oraz promowanie miasto Pszczyna na terenie Polski, z możliwością występów zagranicznych.

Od kandydatów wymaga się między innymi: wykształcenia wyższego muzycznego, udokumentowanego doświadczenia zawodowego oraz opracowania koncepcji programowej działalności chóru na okres 1 roku wraz z zarysem koncepcyjnym na kolejny rok, z uwzględnieniem promowania uczestnictwa nowych, młodszych członków.

Po prawej stronie artykułu można znaleźć szczegółowe wytyczne, dotyczące wymaganych dokumentów.

Zgłoszenia należy złożyć lub przesłać w kopercie do 31 października. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziane jest na połowę listopada.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.