Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 października 2013
  • wyświetleń: 982

Dofinansowanie dla biblioteki

Gminna Biblioteka Publiczna w Goczałkowicach-Zdroju bierze udział w programie "Akademia Orange" dla Bibliotek" realizowanym przez Fundację Orange.

Głównym celem programu jest edukacja oraz popularyzacja wykorzystania Internetu przez użytkowników Bibliotek, a w szczególności na zapewnienie dostępu do szerokopasmowych łączy internetowych, oraz na zakup materiałów oraz prowadzenie projektów o charakterze edukacyjnym.

GBP otrzymała również dotację w ramach programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek". Celem projektu jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych.

Kwota dofinansowania dla GBP wyniosła 4,200 zł i będzie wykorzystana na zakup wydawnictw popularnonaukowych, literatury pięknej dla dorosłych oraz literatury pięknej i popularnonaukowej dla dzieci i młodzieży.

Zgodnie z regulaminem Programu w bieżącym roku 1/3 dotacji zostanie przeznaczona na zakup publikacji właśnie dla dzieci i młodzieży.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.