Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 października 2013
  • wyświetleń: 1412

Salsa, bachata i discofox w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza młodzież i dorosłych do nowej otwartej grupy zajęć tanecznych. Podczas cotygodniowych wtorkowych spotkań będziemy wspólnie zagłębiać się w naukę salsy, bachaty czy discofoxa, czyli popularne "2na1".

mix tancow - fot. Remigiusz Sitko
fot. Powiat


------

Taniec to doskonała okazja do wspólnie spędzonego czasu. Taniec pozwala nam uwolnić pozytywne emocje i zapomnieć o trudach dnia codziennego. Taniec, to nie tylko relaks dla ciała, ale także dla duszy.

Salsa w parach - jest jednym z najbardziej gorących, zmysłowych i energicznych tańców, które sporadycznie przeplatane są elementami improwizacji do porywającej muzyki. Główną jego zaletą jest użytkowość i uniwersalność. Umiejętności zdobyte na zajęciach można więc od razu sprawdzić na prawdziwej imprezie salsowej.

Discofox - discofoxa tańczy się przede wszystkim do rytmicznej szybkiej muzyki, ale również z powodzeniem kroki tego tańca można stosować do wolniejszych utworów, uniwersalność dwa na jeden pozwala tańczyć do prawie każdego utworu. Doskonały dla osób w każdym wieku, znajdzie swoje zastosowanie nie tylko podczas wesel, ale również na różnego rodzaju dancingach, czy dyskotekach z oprawą muzyki pop.

Bachata - bachatę można, a wręcz powinno się tańczyć bardzo blisko siebie, gdyż jest to taniec opowiadający o uczuciach między dwojgiem ludzi. Podstawy bachaty zna każda osoba, która zetknęła się z salsą i innymi tańcami latynoskimi. Wyróżnia się spośród innych karaibskich rodzajów tańca niezwykłą zmysłowością

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek w godzinach 18:00 - 19:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu (ul. Ogrodowa 22, 43 - 267 Suszec). Koszt karnetu miesięcznego - 40zł/os.

źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.