pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 września 2013
  • wyświetleń: 2404

Arabska noc w PCKulu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

13 września Niezrzeszone Koło Teatralne "take tam..." rozpoczęło kolejny sezon teatralny. Nowa grupa, niezmiennie pod wodzą Kuby Pieczki, zaprezentowała spektakl dla dzieci pt. "Alladyn".

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie
Arabska noc w PCKulu


Scenariusz oparty na bajce Disneya z piosenkami stworzonymi do tej produkcji spodobały się ogromnie dzieciom, które tłumnie przybyły na wszystkie trzy tury zaplanowane przez "take tam...".

Nie zabrakło wspaniałych kreacji, magii, humoru oraz zabaw z najmłodszymi.

Obsada: Monika Gruszka, Michalina Kozubek, Wiktoria Bartas, Sandra Sajdok, Bogumiła Gołek, Patrycja Marks, Patrycja Wieczorek oraz Jakub Pieczka.

Sezon teatralny 2013/2014 z "take tam..." to wiele ciekawych tytułów i niespodzianek. Już 4 października grupa organizuje wraz z M-PBP grę nocną "Noc z książką: Stowarzyszenie Umarłych Poetów". Nieco później, 8 listopada, zaproszą najmłodszych do "Ogrodu pana Tuwima", w którym zaprezentują wiersze tego wspaniałego poety. A w przyszłym roku kalendarzowym zobaczymy m.in. Shreka, Kubusia Puchatka oraz musical-talentshow oparty na piosenkach księżniczki popu - Britney Spears.

Zapraszamy serdecznie!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj