pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 września 2013
  • 15 stycznia 2014
  • wyświetleń: 3119

Sekcja artystyczna w PCKulu

Za nami:

Pszczyńskie Centrum Kultury zaprasza na zajęcia sekcji artystycznej.

Tworzenie może być piękną przygodą

Jeśli jesteś ciekaw jak uszyć portmonetkę, szmacianą przytulankę, zrobić samodzielnie zabawkę, sztuczną biżuterię, dekoracje z materiałów z odzysku?

Nie zastanawiaj się zbyt długo... Do biegu... gotowi ...start! Dołącz do nowej grupy sekcji artystycznej PCKul i przekonaj się że można wesoło i twórczo spędzić wolny czas! Na zajęciach nauczymy się jak z prostych materiałów, guzików, koralików i innych przedmiotów, które posiadacie w domu, zrobić wspaniałe rzeczy.

Sekcja artystyczna PCKul · fot. PCKul


Cele zajęć:rozwijanie wyobraźni, fantazji, kreatywności uczestników, umożliwianie swobodnej samodzielnej twórczości uczestników, prowokowanie do poszukiwania własnych, oryginalnych rozwiązań, poznawanie elementów warsztatu, technik, środków wyrazu artystycznego, etapów powstawania małych dzieł, umacnianie wiary dziecka we własne siły i zdolność osiągania własnych celów.

Zajęcia w PCKul, środa 16.00-18.00, koszt 1 zajęć tylko 9 zł!

Prowadzący zajęcia: Jolanta Uszok

Październik: 2, 9, 16, 23, 30
Listopad: 6, 13, 20, 27
Grudzień: 4, 11, 18
Styczeń: 8, 15

Koszt za całe półrocze: 126 zł
Zapisy w PCKul.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.