pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 września 2013
  • wyświetleń: 9600

Nowe nagranie Daisy's Ladies

Daisy's Ladies to grupa wokalna specjalizująca się w rozrywkowym śpiewie a capella. Tym razem dziewczyny nagrały piosenkę z repertuaru znanej wokalistki Beyonce.

Zespół wokalny "Daisy's Ladies" działający przy Pszczyńskim Centrum Kultury w czerwcu tego roku udał się na sesję nagraniową. Owocem ich pracy jest utwór "Single ladies" z repertuaru Beyonce przy akompaniamencie Pawła Kukli. Jest to już drugi digital singiel tego zespołu wokalnego. W realizacji przedsięwzięcia pomogło Pszczyńskie Centrum Kultury z Michałem Czernkiem na czele, Arek Wiech z Gitarek Studio (realizacja nagrania i miksy) oraz kierująca grupą Barbara Garus. Poniżej zamieszczamy link do nagrania.Zespół dynamicznie się rozwija i nabiera scenicznego doświadczenia, czego dowodem jest znalezienie się w gronie laureatów podczas IX Wojewódzkiego Konkursu Muzyki i Tańca oraz XVII Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni "Bóg się rodzi" w Żorach.

"Daisy's Ladies" występowało podczas wielu koncertów i imprez odbywających się na terenie Pszczyny i poza nią: m.in. Dni Pszczyny, Roztańczona i Rozśpiewana Pszczyna, finał konkursu wokalnego "Do Opola", finału przeglądu "I ja mam talent".

Nowe nagranie zespołu Daisy's Ladies · fot. Jakub Wiśniewski, Sebastian Borgosz


Dziewczyny mają jeszcze wakacje, bo dopiero od października zaczynają nowy sezon artystyczny, w powiększonym składzie. 30 września w PCKulu, o godzinie 16.00 odbędzie się casting do zespołu Daisy's Ladies, a więc jest szansa dołączyć do grupy.

Zapraszamy na fanpage grupy: www.facebook.com/DaisysLadies

Barbara Garus / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.