Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 lipca 2013
  • 11 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 7497

IV Śląski Dzień Miodu w Pszczynie

Już po raz czwarty na pszczyńskim rynku odbył się Śląski Dzień Miodu. Miłośnicy pszczelich produktów spotkali się 11 sierpnia.

W trakcie imprezy uczestnicy mieli okazję wziąć udział w degustacji miodów. Przeprowadzony został również konkurs dla konsumentów na najsmaczniejszy miód. Tradycyjnie odbył się także kiermasz, na którym będzie można kupić wszystko, co związane z miodem i pszczołami.

Impreza połączona była z działalnością charytatywną, ponieważ od godziny 10.00 do 17.00 będzie można ofiarować miód na rzecz Domu Kulejących Aniołów.

IV Śląski Dzień Miodu w Pszczynie - 11.08.2013 · fot. pless.pl


Podczas Śląskiego Dnia Miodu na scenie wystąpili wokaliści Studia Piosenki "VoicePless" oraz kapela góralska "Romanka" z Żabnicy. Późne popołudnie umiliła zabawa przy muzyce zespołu "Pless Band".

Organizatorami imprezy byli: Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach, Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz BGŻ oddział w Pszczynie. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Dariusz Skrobol.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.