pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 maja 2013
  • 12 czerwca 2013
  • wyświetleń: 3029

Bugsy: konkurs na nowe logo!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

Bugsy's Jazz Club w Pszczynie ogłasza konkurs na nowe logo!

Bugsy's Jazz Club
Uwaga. Konkurs graficzny Bugsy's.

Po 18 latach musimy dokonać zmiany w naszym logo, którego autorem jest Jarosław Mańka a zmiany w założeniu powinny być na lepsze!

Tematem jest nasze logo! wraz z nim otwieramy konkurs, który będzie trwał od 16 maja równo 30 dni, a do wygrania jest obecność Twojego logotypu prze kolejne lata naszej działalności oraz uroczysta kolacja wraz z przekazaniem kwoty pieniężnej za wygraną  w wysokości 500 PLN.

Aby wziąć udział w konkursie standardowo należy polubić nasz fan page udostępnić to wydarzenie na swojej osi czasu w raz z opisem "Bugsy's - kocham to miejsce" oraz wysłać logo na adres www.logobugsys@gmail.com w formacie jpg i pdf nie przekraczającym 5MB

Oto krótki brief :
1) w nazwie musi pojawić się oczywiście słowo Bugsy's
2) logo powinno być czytelne nawiązywać do dwóch elementów naszej działalności, czyli restauracji oraz muzycznego charakteru w proporcji 70/30 (mając na myśli muzykę nie kierujemy się tylko jazzem tak jak jest obecnie)
3) logo musi być ponadczasowe skierowane do osób młodych jak również do osób młodych duchem:)
4) kolory: max 3,
5) logo będzie miało zastosowanie jako reklama świetlna oraz będzie używane we wszelkich kampaniach związanych z promocją lokalu należ mieć to na uwadze w koncepcji projektu.
Spośród uczestników zostanie wylosowane 1 logo, które zostanie uroczyście nagrodzone, natomiast zwycięzca konkursu zobowiązuje się do przekazania praw autorskich.

Pamiętajcie. Podczas udziału w naszym konkursie akceptujcie warunek dotyczący praw autorskich związanych z waszą koncepcją Logotypu, jednocześnie określacie, że wysłany przez was projekt jest waszego autorstwa.

Bugsy's Music Restaurante

43-200 Pszczyna
ul. Łokietka 2

tel. 32 2105799REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj