pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 maja 2013
  • wyświetleń: 1616

Majówkowe śląskie smaki w Styl70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

Restauracja Hotelu Styl 70 zachęca do majówkowej wędrówki po kulinarnym szlaku "Śląskich Smaków". Oprócz skosztowania certyfikowanych dań na Gości czeka wiosenna karta menu, pełna nie tylko regionalnych pyszności.

Długi weekend majowy może być doskonałą okazją do kulinarnych podróży i odkrywania nowych smaków. W restauracji Styl 70 skosztować można certyfikowanych dań kuchni śląskiej: świeżego boczku sous vide z sosem piwno-chrzanowym na powidłach z suszonych śliwek, kremu z bani z zacierką z prażonymi płatkami migdałów oraz udka z kaczki confit na kapuście czerwonej z jabłkiem podanej z czeskimi knedlikami pod sosem śliwkowym. Każde z dań zachwyca smakiem oraz oryginalną formą podania.

Majówkowe „Śląskie Smaki” w Styl70


Przy okazji wizyty w restauracji Styl 70 warto pamiętać o akcji "Poznaj Śląskie Smaki", organizowanej przez Śląską Organizację Turystyczną. Konkurs polega na zbieraniu pieczątek lokali znajdujących się na Szlaku Kulinarnym. By otrzymać m. in. cenione wydawnictwo "Zbiór przepisów potraw regionalnych województwa śląskiego", czy szlakowe torby na zakupy, wystarczy zebrać 7 pieczątek. 

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły: www.hotelstyl70.pl

Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Styl70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj