pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 21 lutego 2013
  • 23 lutego 2013
  • wyświetleń: 7726

Co, gdzie, kiedy w Pszczynie?

Mamy dla Was małą nowość na portalu pless.pl. W serwisie rozrywka.pless.pl (patrz prawe menu) dodaliśmy kalendarz "Co, gdzie, kiedy?", dzięki któremu w jednym miejscu znajdziecie wszystkie zapowiedzi wydarzeń.

kalendarz


Zapowiedzi podzieliliśmy na kategorie - koncerty, imprezy klubowe, zabawy i festyny, kino, spektakle, wystawy, warsztaty, kabarety, restauracje, sport i inne wydarzenia - tak, żeby każdy znalazł to, co go interesuje. Dodatkowo pod każdą zapowiedzią znajduje się link do miejsca wydarzenia.

Dzięki temu wszystko jest teraz w jednym miejscu, a kalendarz dostępny jest cały czas w trakcie przeglądania serwisu rozrywka.pless.pl.

W lewym menu serwisu też pojawiła się drobna zmiana. Nad listą tematów pojawiły się nowości, w których będziemy zamieszczać linki do nowych, okazjonalnych tematów serwisu rozrywka.pless.pl. Aktualnie znajduje się tam temat "Dzień Kobiet", czy "Spotted Pszczyna".

Uruchomienie nowego kalendarza "Co, gdzie, kiedy?" wiążę się usunięciem obecnego serwisu cogdziekiedy.pless.pl jak i kalendarza na dole strony głównej pless.pl.

ups / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.