pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 lutego 2013
  • 3 marca 2013
  • wyświetleń: 5880

MDK: Dwie połówki pomarańczy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na sztukę "Dwie połówki pomarańczy". Spektakl będzie można 3 marca o godzinie 16.00. Bilety są w cenie 75 zł (od 25 lutego - 85 zł).

MDK


Dwie połówki pomarańczy, aleksandra szwed
Spektakl będzie można zobaczyć w Czechowicach-Dziedzicach w marcu · fot. mat. prasowe


Misternie przygotowana przez eks-partnera Adama - intryga, by odzyskać utraconą kilka lat temu żonę Karolinę zaczyna się mocno komplikować, gdy do hotelowego pokoju wprasza się nieznane dziecko Adama, Alex, które twierdzi, że przyjechało na pogrzeb ojca, oraz nieznośna, już zdrowo podchmielona, starsza Pani z wesela, które odbywa się w tym hotelu. Joanna - psycholog policyjna, która miała pomóc wdowie pozbierać się po stracie męża, stara się ratować sytuację wszelkimi możliwymi sposobami. Mimo to, cały plan lgnie w gruzach, gdy przypadkiem zostaje zdemaskowana męskość Pani psycholog. Wtedy dopiero rozpętuje się prawdziwe zamieszanie...

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie.

A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki ? Dla wielkiej miłości robi się... wszystko!

---

KONKURS:

Dla klubowiczów pless.pl wspólnie z Miejskim Domek Kultury z okazji spektaklu przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa pojedyncze zaproszenia.

Pojawią się dwa pytania. Zaproszenia wygrają osoby, które jako pierwsze w komentarzach pod artykułem udzielą prawidłowej odpowiedzi. Jedna osoba może wygrać tylko jedno pojedyncze zaproszenie.

Uwaga! Podczas podawania odpowiedzi należy być zalogowanym (należy mieć konto co najmniej 7 dni). Liczy się tylko pierwsza podana odpowiedź.

Pierwsze pytanie:
1. Jaki tytuł nosi serial telewizyjny, w którym w 1999 roku zadebiutowała Aleksandra Szwed?

Prawidłowa odpowiedź: "Rodzina zastępcza"

Jako pierwszy prawidłową odpowiedź podał Mariano. Informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie przesłana mailem po zakończeniu konkursu.

Drugie pytanie:
2. Jaki program rozrywkowy w TVP 1 w latach 1992-1998 prowadził Jacek Kawalec?

Prawidłowa odpowiedź: "Randka w ciemno"

Jako pierwsza prawidłową odpowiedź podała madziulinka. Informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie przesłana mailem po zakończeniu konkursu.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj